ESKORTA KRAKÓW CRACOVIA- LEGIA

ESKORTA KRAKÓW CRACOVIA- LEGIA

ESKORTA

INFORMACJE ODNOŚNIE ESKORTY

Jedziemy na dwa autobusy Ciesielski Travel oraz autobusem z Eko - Okien.

ZBIÓRKA NA PARKINGU BIEDRONKI KRZYŻANOWICE GODZ 13:00 WYJAZD 13:10 (Ciesielski Trawel dodatkowo Racibórz MYTO 12:45 zabierze w stronę Krzyżanowic) nie ma opoźnień jeżeli kogoś nie będzie pod Mytą autobus jedzie dalej-  tylko ten przystanek jest przewidziany dodatkowo.

Oba autobusy podjądą w tym samym czasie pod Biedronkę w Krzyżanowicach - dzieci biorące udział w eskorcie jadą jednym autobusem wraz z treneremi, rodzice ..rodzina drugim autobusem aby potem nie było zamieszania.

UBIÓR DZIECI!!! eskorta

korki czyste :-) jak do komuni  (oczywiscie aby ktoś w korkach do autobusu nie wchodził)

białe getry z logiem z przodu i napisem z tyłu

koszulka biała treningowa IMPACTO (z informacji uzyskanych na miejscu dostaniemy na eskortę koszulki ale warto mieć swoje w razie czego)

spodenki ciemne/ czarne krótkie (starsza grupa z kompletu force my prawdopodobnie też) aby ktoś nie wyskoczył w białych lub innym kolorze

JEDZIEMY OCZYWIŚCIE WSZYSCY W DRESACH KLUBOWYCH grupa starsza zielone młodsza czerwone.

Mecz będzie transmitowany na Canal + oraz TVP 2 można przekazać znajomym :-).

Co do samej eskorty to juz dzieci zostaną podzieleni w samym tunelu.

W razie jakiś pytań - kierownicy.

P.M